Türkiye | RouteSmart Technologies | Routing Solutions

ETKİLİ OPERASYONLAR İÇİN AKILLI PLANLAMA

genel bakış

RouteSmart Teknolojileri üstün ve rakipsiz doğruluk hassasiyeti ve yüksek işlem performansı ile en karmaşık araç rotalama işlemlerini dünya genelinde gazete, posta & kargo yerel teslimat, yerel yönetim hizmetleri ve altyapı sektörlerinde bulunan müşterileri için çözerek, maliyetleri azaltan, verimli ve güvenli rota optimizasyon çözümleri sağlamaktadır.

Alanının en iyisi olan teknoloji ortakları tarafından desteklenen uzman kadromuz ve dünya çapında hizmet veren seçkin distribütörlerden oluşan iş ağımız, hizmet sunduğumuz endüstrilerde bulunan müşterilerimizin karşılaştığı rotalama gereksinimlerini anlamak ve çözümlemek için hazır bulunmaktadır.

Prestijli üniversiteler ile sağladığımız akademik iş birliklerini 40 yılı aşkın müşteri deneyimimiz ile birleştirerek, müşterilerimizin operasyonel uygulamalarında kanıtlanmış araç ve işgücü rotalama çözümlerini geliştiriyor ve kullanıma sunuyoruz.

On yıllara dayalı kanıtlanmış yöneylem araştırması, yönetimi, bilim ve mantıksal çözümleme uzmanlığı ve yenilik odaklı, daha verimli filo operasyonlarının önünü açan araç rotalama yazılımı sunuyoruz.

DAHA FAZLA BİLGİ İÇİN

Lütfen bölgenizdeki RouteSmart Teknolojilerinin resmi temsilcisiyle iletişime geçin:

Chris Walz | cwalz@routesmart.com

GAZETE DAĞITIMI

Dolaşım boyutu veya rotalama zorluğu ne olursa olsun, sektör lideri yazılım ve hizmetlerimiz, gazete dağıtım rotalamasının karmaşıklığını yönetmek için güçlü ve ölçeklenebilir çözümler sunmaktadır. İhtiyacınız olan doğrulanmış sonuçları sunarken diğer taraftan gelecekteki rotalama ihtiyaçlarınızı karşılamak için yeni ve yenilikçi çözümler geliştirmeye devam ediyoruz.

POSTA & KARGO – YEREL TESLİMAT

En iyi rota optimizasyon yazılımını kullanmak, yeni dağıtım yöntemleri ortaya çıktığında ve hacimsel dalgalanmalarda, değişen ortamlara uyum sağlamak için çok önemli hale gelmektedir. Rekabetçi olabilmenin anahtarı verimli dağıtım planlamasındadır.

İşletmenizin büyüklüğü ne olursa olsun çözümlerimiz, planlama süresini azaltmanıza, daha verimli teslimat sırası oluşturmanıza, toplam seyahat mesafesini azaltmanıza ve her gün yapılan teslimat sayısını en üst düzeye çıkarmanızı sağlar.

YEREL YÖNETİM HİZMETLERİ

Başarısı kanıtlanmış rotalama çözümlerimiz hem özel atık yönetimi şirketlerinin hem de belediye organizasyonlarının milyonlarca haneye ve işletmeye daha iyi ve daha verimli hizmet sunmasını günlük olarak sağlamaktadır. Müşterilerimizin bize sağladığı güven ile evsel ve ticari atık toplama, geri dönüşüm, dökme atık toplama, teslimat işlemleri ve daha fazlası için optimize edilmiş rotalar oluşturuyoruz.

Seyahat mesafelerindeki en küçük artışlar bile bütçenizi etkilemektedir. Araç filonuzun verimli bir şekilde çalışması, yakıt ve işçilik maliyetlerindeki sürekli yükseliş ve ayrıca yeni zorunlu çevresel mevzuat gereksinimlerine uyum için önemlidir.

ALTYAPI

Elektrik, doğal gaz ve su altyapısındaki en büyük özel ve kamu kuruluşları 50 milyondan fazla ev ve ticari sayacın okunması için gerekli optimizasyon hizmetini sağlamak ve iyileştirmek için 30 yılı aşkın süredir uzmanlarımıza güvenmektedir. Çözümlerimiz geleneksel sayaç okuma operasyonlarını kolaylaştırmakta, otomatik sayaç okuma (AMR) sistemlerine yapılan yatırımların faydasını en üst düzeye çıkararak günlük saha servis rotası tasarlamanın zorluklarını ortadan kaldırmaktadır.

ÇÖZÜMLER

Güçlü rota optimizasyon yazılımımız, günlük karmaşık rotalama zorluklarınızı çözmek için gelişmiş araçlara sahiptir. Çözüm, yüksek yoğunluğa sahip semtlerdeki rotalama ve ticari hizmet taleplerini karşılamak için benzersiz kısıtlamaları modelleyen güçlü algoritmalar ve optimizasyon teknikleri ile sürekli olarak güncellenmekte ve geliştirilmektedir. ArcGIS için RouteSmart, ESRI ArcGIS platformu üzerinde çalışmaktadır ve çözümün paketinde HERE’ dan son derece hassas sokak verilerini kullanmaktadır.

RaaS coğrafi olarak kompakt (yoğun), mantıksal ve dengeli iş yükleri oluşturarak gelişmiş rotalama çözümleri oluşturmaktadır. RaaS, rotalarınızın günlük bazdaki özel kısıtlamalarının modellemesini ve rota optimizasyonunu barındıran bir ortamda kullanmanıza imkân tanımaktadır.

RouteSmart Navigatör, RouteSmart ürünleri ile tamamen bütünleşmiş ve yüksek yoğunluklu rotalama çözümleri için gerekli güce sahip araç içi navigasyon sistemidir. Ürün, yüksek yoğunluklu rota çözümlerinin ihtiyaçlarını karşılamak için özel olarak tasarlanmış işaretlemeleri kullanarak, sürücüleri rota boyunca yönlendirmektedir. RouteSmart Navigatör için Integrated Skills tarafından tasarlanmış bütünleşik web çözümü olan Fusion ile araçlarınıza gönderdiğiniz rotaları yönetebilir, kamyonlarınızı sahada görüntüleyebilir, rotalarınız için ilerlemeleri ayrıntılı görebilir, ayrıca raporlarınızı ve rota verilerinizi dışa aktarabilirsiniz.